Regulamin konkursu Zgoda na udział w konkursie Karta zgłoszenia Zadania - etap I archiwum Finał konkursu Wyniki - I etap 2018-19

Konkurs j.polskiego

Zgoda na udział w konkursie

ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE

Imię i nazwisko ……………………………………………………………………………………………….

Nazwa szkoły, klasa …………………………………………………………………………………………

Wyrażam zgodę na uczestnictwo mojej/mojego córki/syna* (inne ….......................................)

w XIX MIEJSKO-GMINNYM KONKURSIE JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „ABY JĘZYK GIĘTKI...” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Olkuszu na warunkach podanych w Regulaminie Konkursu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojej/mojego córki/syna* (inne ..................................) przez organizatora Konkursu - dla potrzeb niezbędnych do realizacji w/w konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami.

[ ] TAK [ ] NIE Wyrażam zgodę na publikacje imienia i nazwiska mojej/mojego córki/syna* (inne ..................................) na stronach internetowych organizatora oraz w prasie w związku z przebiegiem konkursu.

[ ] TAK [ ] NIE Wyrażam zgodę na publikacje wizerunku mojej/mojego córki/syna* (inne ..................................) na stronach internetowych organizatora oraz w prasie w związku z przebiegiem konkursu.

___________________________ _______________________

Imię i nazwisko opiekuna prawnego              data i podpis

*niepotrzebne skreślić; w przypadku innego pokrewieństwa niż wymienione proszę wpisać właściwe