2022/2023 2021/2022 2020/2021 Prace uczniów eTwinning

Rozwój kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych gminy Olkusz

III edycja

Po raz trzeci od października w naszej szkole realizowany jest projekt adresowany do uczniów szkół podstawowych na terenie gminy Olkusz.
            Nadrzędnym celem projektu jest wzrost jakości nauczania w szkołach podstawowych, które zdecydowały się na udział w projekcie.
            Uprawnionymi do wzięcia udziału w projekcie są uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, którzy spełniają warunki udziału w projekcie określone w Regulaminie projektu.
                Uczniowie ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi otrzymają wsparcie z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wezmą udział w zajęciach dydaktyczno - wyrównawczych.
            Ponadto uczniowie będą mieli możliwość podniesienia kompetencji kluczowych oraz umiejętności niezbędnych na rynku pracy poprzez udział w dodatkowych zajęciach rozwijających.

Zajęcia w ramach projektu będą prowadzone w nowopowstałych lub doposażonych gabinetach specjalistycznych oraz przy użyciu sprzętu zakupioneg na potrzeby projektu.
            Dodatkowo wsparcie otrzymają również nauczyciele szkół, biorących udział w projekcie. Będą oni mogli podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych.

W naszej placówce w roku szkolnym 2022/2023 uczniowie mogą brać udział w następujących zajęciach:

1. Zajęcia wyrównawcze „ Matematyka da się lubić”
  2. Zajęcia logopedyczne
  3. „Równamy szanse” - zajęcia wyrównawcze z przedmiotów przyrodniczych
  4. Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne
  5. Zajęcia rozwijające kompetencje informatyczne
  6. Robotyka „ Budujemy łazik marsjański”
  7. Zajęcia „ Ruch i taniec”

Wszelkie informacje o projekcie dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej UMiG Olkusz

Zdjęcia z zajęć w Albumie Fotograficznym